Marta

Marta to prawdziwa entuzjastka ciągłej pogoni za samorozwojem, również tym zawodowym. Podobnie jak Kasia, Marta już w młodym wieku wiedziała, że fryzjerstwo zapewnia dużo bardzo dużo frajdy, jak i okazji do wspomnianego wcześniej samorozwoju. A droga jej kształcenia była naprawdę wieloetapowa.

Marta rozpoczęła ją w 1999, podobnie jak większość fryzjerek, od szkoły zawodowej. Już w tamtym okresie zdobywała doświadczenie zawodowe i odbywała praktyki w salonie fryzjerskim. Tego było jej jednak mało – już po skończeniu szkoły zdecydowała się na technikum fryzjerskie, a w międzyczasie zaczęła pracę w salonie piękności. Jak widać, Marta jest osobą wielozadaniową, bo już 1999 roku zdała maturę i egzamin mistrzowski.
Samorozwój Marty to ciągłe poszukiwanie sposobów na doskonalenie się, dlatego długo nie mogła usiedzieć w miejscu i w 2003 roku rozpoczęła kurs pedagogiczny dla wykładowców i mistrzów nauki zawodu. Nie zliczymy już jej licznych kursów fryzjerskich i szkoleń z koloryzacji, stylizacji włosów i technik strzyżenia. Jak widać Marta jest w nieustannym biegu i wciąż, po wielu latach, pasjonuje ją fryzjerstwo. maFryzka jest bardzo z tego zadowolona i cieszy się, że to właśnie Martę mamy u siebie na pokładzie. To także dzięki niej nasz salon się rozwija i ciągnie pnie się w górę. Ulubione dziedziny Marty to farbowanie, pielęgnacja włosów i strzyżenie męskie – z tego powodu jest tak wielu klientów zadowolonych z jej sprawnych dłoni.

GODZINY PRACY


poniedziałek 10.00 – 20.00

wtorek-piątek 9.00 – 20.00

sobota 8.00 – 14.00

MAPA


KONTAKT


ul. Dzieci Warszawy 27A/106

02-495 Warszawa

tel. +48 513 513 564