Kasia

Kasia to jedna z najbardziej entuzjastycznych fryzjerek, jakie dane nam było do tej pory poznać. Naprawdę. Pewnie znacie tych ludzi z pasją, którzy wokół niej budują całe swoje życie? My tak i takim ludziom ufamy, bo wiemy, że bez pasji nie zaistnieje profesjonalizm.

Kasia rozpoczynała swoją karierę fryzjerską standardowo, w swoich młodych latach. Już wtedy, w 1998 roku, wiedziała, że fryzjerstwo to właśnie to i dlatego wybrała Szkołę Zawodową w Opocznie, która oferowała jej podstawy fryzjerstwa i zaczątek konkretnej wiedzy. Wiedza Kasi rosła i rozwijała się, aż w końcu po 3 latach pozwoliła Kasi uzyskać dyplom czeladniczy w zawodzie fryzjera.

Przygodę z „prawdziwym” fryzjerstwem Kasia rozpoczynała po maturze, w 2004 roku w Salonie Fryzjersko-Kosmetycznym, gdzie swój czas poświęcała głównie paniom i ich włosom. Jednak jeszcze w tym samym roku przeniosła się do innego salonu „ABR” Studio, gdzie zagrzała miejsce na dłużej i zaprzyjaźniła się ze swoją szefową, Aśką. Ta, jak przyznaje Kasia, nauczyła jej zawodu na nowo i pomogła w ponownym odkryciu włosowej pasji. To właśnie tam Kasia doszlifowała swoje umiejętności i rozpoczęła pracę również nad wyglądem Panów. Ta przygoda z fryzjerstwem trwała aż cztery lata.

Po tym czasie, Kasia, już pewna swoich umiejętności fryzjerskich, rozpoczęła nową przygodę – pracę w salonie fryzjerski „Mistic”, gdzie oprócz ogromnej ilości szkoleń z farbowania (Kasia to już prawdziwa specjalistka!). Zdobyte w „Mistic” umiejętności w 2013 roku przeniosła do Studia Urody Jagoda. Właśnie w tym miejscu odkryła w sobie zapał do fryzjerstwa męskiego, czym zajmuje się także do dzisiaj.

maFryzka Studio to najnowsze „dziecko” Kasi, które współtworzy z nami od 2017. Możliwości Kasi ujawniają się podczas zarządzania i nadzorowania pracy całego salonu oraz dążenia do jego ciągłego rozwijania. Pędem do wiedzy i chęcią ciągłej włosowej ewolucji Kasia sprawiła, że maFryzka jest dzisiaj salonem, któremu można zaufać.

Kasia przeszła już dużo kursów i szkoleń, m.in. z keratynowego prostowania włosów, koloryzacji, a nawet usług barberskich. Co do tych ostatnich, to Kasia ma na swoim koncie naukę u najlepszych, między innymi u Adama Darskiego – słynnego Nergala oraz Romana Romicia z Barberian Academy. Ostatnie 18 miesięcy było naprawdę gorącym okresem.

Z powyższych powodów nie wahamy się powierzyć Waszych włosów w ręce Kasi, bo wiemy, że właśnie te ręce są do tego przeznaczone.

GODZINY PRACY


poniedziałek 10.00 – 20.00

wtorek-piątek 9.00 – 20.00

sobota 8.00 – 14.00

MAPA


KONTAKT


ul. Dzieci Warszawy 27A/106

02-495 Warszawa

tel. +48 513 513 564